Jeziorsko

Zbiornik Jeziorsko jest to największy akwen i zbiornik retencyjny w regionie łódzkim.

Wake park, rezerwat ornitologiczny oraz wiele atrakcji turystycznych zapewnią niezapomniane chwile podczas pobytu zarówno krótszego, jak i dłuższego.

W niewielkiej odległość znajdują się Termy Uniejów, Termy Poddębice oraz dla chcących poczuć namiastkę Afryki ZOO Safari w Borysewie.

ALPAKI CUDAKI

Miejsce , w którym zrelaksujesz się przy obecności alpak, kóz oraz piesków. Zooterapia czyli bezpośredni kontakt z spokojnym i ciekawskim zwierzakiem.

Chwila relaksu, której możemy doświadczyć dzięki przytulaniu, głaskaniu czy karmieniu ciepłego i miękkiego w dotyku zwierzaka. Alpaki Cudaki znajdują się w Siedlątkowie 16 km od naszego ośrodka.

STAJNIA PASJA

Stadnina koni położona nad Zalewem Jeziorsko wśród leśnych terenów. W swojej ofercie posiadają jazdę konno zarówno dla amatorów jak i dla zaawansowanych, agroturystykę, przejażdżkę bryczką.

Miło spędzone chwilę w towarzystwie koni na dzikim łonie natury. 15 km od Ostrowa Warckiego.

ZOO Safari Borysew

Ogród Zoologiczny Zoo Borysew to wyjątkowe miejsce, w którym można spotkać dzikie zwierzęta z całego świata. Zoo Borysew to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Oprócz atrakcji jaką jest oglądanie dzikich zwierząt ośrodek oferuje jeszcze dodatkowe atrakcje takie jak figlarnie, ZOO kolejki, zajęcia edukacyjne oraz karmienie zwierząt. ZOO mieści się niecałe 30 km od ośrodka NIKO Jeziorsko.

Paintball Poligon
w Rossoszycy

Najlepszy teren do gry w paintball. Stare ruiny , budynki, lasy i okopy. Idealna forma rozrywki na szybki wypad ze znajomymi albo atrakcja na wieczór kawalerski tylko 25 km od NIKO Jeziorsko.


ATRAKCJE NA WODZIE
BZYL

Świetna możliwość spędzenia aktywnie czasu na wodzie i wypożyczenia skutera wodnego tylko dla naszych gości przewidziane są rabaty.